امتحانمون عقب افتاد!

بسی لذتمند شده اند جنابمان.

فقط ازت خواهش میکنم مرگ و میر نده! جگرمون عید قبل کم نسوخت.

+این چند وقت به خاطر مریض شدن بچه ها و همسر اصلا نتونستم بخونم. البته دوستم میگفت  چون دوره مجازی هست کافیه فقط سی درصد نمره رو بگیرم. و من با همین مقدار اطلاعاتم هم میتونم این مقدار نمره رو بگیرم ولی بازم دلم نمیخواد نخونده برم سر جلسه.

تجربه بهم ثابت کرده بزرگترین دارایی من توی پیشرفت های زندگیم اعتماد به نفسمه. یعنی با هرچی دارم تلاش کنم؛ چه برآوردم از داشته هام کم باشه و چه زیاد. مهم تلاش بدون استرسه.

دقیقا از زمانی روند اتفاقات رو به جلو و پیشرونده بود که این تجربه کسب شد. قبل از اون همش در جا میزدم.

دعا کنید! خیلی دعا کنید! 

میوه گل نسترن هم دم کنید و بخورید. زود بخوابید( من الان به خاطر بچه ها بیدارم) . مایعات ولرم مصرف کنید.احتمال ابتلا رو کم میکنه. 

انتخابات هم که گذشت.

روز انتخابات به همسر میگفتم: من اصلا نگران نتیجه انتخابات نیستم چون در نهایت عاقبت زمین ختم به خیر میشه پس همه این پست و بلند ها نهایتش خیره؛ اما تمام نگرانیم اینه که آیا منم جزئی از این خیر هستم و سهمی در ساختن این عاقبت خوب دارم یا نه؟ این انتخاب من، من رو و زمین رو به سمت خیر میبره یا نه.بقیه و عملکردشون خیلی برام مهم نیست.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مهران داور آموزش اکستنشن مو > مژه خرید طرح لایه باز Michael باربری و اتوبار - Freightge پانزدهـــم فروردین مقالات علوم اسلامی و انسانی نیلوفرانه Tigrita معرفی کالا سهیلی